Pajączki najczęściej pojawiają się na twarzy i nogach. Popękane naczynka na twarzy potrafią tworzyć cieniutką siatkę czerwonych naczyń. Naczynka na nogach mogą wyglądać tak jak na twarzy, albo przyjmują formę niebieskozielonych żył, przeświecających przez powierzchnię skóry. 

W medycynie estetycznej zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych IPL 540 nm to jedna z najskuteczniejszych metod. Zabieg polega na naświetlaniu rozszerzonego naczynka. Dostarczone do tkanki światło gwałtownie podgrzewa krew w naczynku powodując jego obkurczenie i trwałe zamknięcie. Efekt zabiegu zależy od dobrania odpowiedniej długości fali emitowanej przez IPL (rodzaj światła) takiej, żeby maksimum ciepła oddawane było we krwi, a skóra podgrzewana była tylko nieznacznie. To wybiórcze działanie powstaje, gdy światło IPL jest bardzo silnie pochłaniane w hemoglobinie (barwnik krwi), a minimalnie w melaninie (barwnik skóry).
 
Efekt zależy także od tego w jakim stopniu utleniona jest hemoglobina (kolor krwi) i jak głęboko znajdują się zamykane naczynka. IPL 540 nm pozwala zamykać naczynka nie tylko na twarzy, ale i na nogach. Odpowiednio skonstruowane aplikatory skupiające promień lasera w naczynkach poprawiając wybiórcze działanie lasera, pozwalają pracować małymi mocami, zmniejszając doznania bólowe i nie pozostawiając blizn.
 
Zamykanie naczynek na twarzy jest zabiegiem o dużej skuteczności.

 

CENNIK

 


 

Informacje o zabiegu

Zamykanie naczyń krwionośnych

Czas trwania zabiegu: uzależniony od wielkości leczonego obszary, od 20 min

Cena: od 150,00 zł

estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław