Radiesse jest wypełniaczem nowej generacji. Jego unikalny skład zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu i długotrwałe efekty. Radiesse składa się z hydroksyapatytu wapnia (CaHA), który tworzy zawiesinę w sodzie karboksymetylocelulozy. Jest to materiał budulcowy wchodzący w skład ludzkich kości. Podczas 25 lat jego zastosowania w stomatologii i ortopedii nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, więc nie wywołuje odczynów alergicznych. Cząsteczki hydroksyapatytu wapnia stanowią rodzaj rusztowania, na którym organizm ludzki tworzy cząsteczki kolagenu.

Zabieg z wykorzystaniem Radiesse jest polecany do modelowania linii żuchwy, bruzd nosowo-wargowych, tzw. „zmarszczek marionetkowych” (od kącików ust do podbródka), kości policzkowych, podbródka oraz niechirurgicznej plastyki nosa. W swojej praktyce, aby zmniejszyć dyskomfort podczas zabiegu, dodaję do preparatu środek znieczulający za pomocą zestawu zapewniającego sterylność.

Radiesse jest wypełniaczem, który uzyskał aprobatę amerykańskiego stowarzyszenia FDA i jest uważany za bezpieczny środek niwelujący zmarszczki na twarzy. Utrzymuje się w skórze 1-5 lat, po czym ulega całkowitemu wchłonięciu.

CENNIK

Informacje o zabiegu

Radiesse

Czas trwania zabiegu: ok. 60 min 

Cena zabiegu: uzależniona od ilości podanego preparatu, min. 900,00 zł

estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław