Rewolucyjna, bezbolesna procedura depilacji (epilacji) laserowej jest możliwa dzieki zastosowaniu metody IN-Motion™ .

 

Technologia bezbolesnej epilacji IN-Motion™ dostępna jest tylko podczas zabiegów laserem diodowym Soprano XLi, wiodącego producenta urządzeń medycznych Alma Lasers. Dostarczane do mieszków włosowych światło skutecznie blokuje wzrost komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów. Dzięki specjalnej technice wykonania zabiegu i „ruchomej” głowicy laserowej można jednorazowo przeprowadzić sesję na dużo większej powierzchni – co czyni pojedynczy zabieg znacznie szybszym a przede wszystkim bezbolesnym

Zabiegi epilacji naszym laserem można wykonywać również latem!

Dodatkowo, dzięki opatentowanemu mechanizmowi DualChill™, nie występuje ryzyko poparzenia czy wysuszenia naskórka. Skóra długa pozostanie gładka i bez podrażnień.

 

Pain-Free, Hair-Free™to procedura opracowana specjalnie do szybkiego, komfortowego i jeszcze bardziej efektywnego pozbycia się niechcianych włosków. Dzięki nowoczesnej i opatentowanej technologii IN-Motion™ zabieg epilacji jest możliwy na najbardziej wrażliwych powierzchniach ciała, a pacjent nie poczuje bólu! Specjalna technika zabiegu skraca czas jego trwania, sprawia że jest bardziej komfortowy i co najważniejsze – daje świetne rezultaty.

Bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej, i co równie ważne bezboleślnie, można usunąć niechciane owłosienie. Procedura zabiegu obejmuje wszystkie obszary ciała: twarz, szyję, nogi, ręce, plecy, brzuch i bikini. Zabieg został tak opracowany, że zamiast nieprzyjemnych doznań, odczuwa się ciepło porównywane do masażu gorącymi kamieniami.

       

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Epilacji

CENNIK

Informacje o zabiegu

Epilacja laserowa

Czas trwania zabiegu: uzależniony od leczonego obszaru oraz metody

Cena: od 100,00 zł

 

Sprawdź aktualne promocje w cenniku!

estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław