Twoje samopoczucie jest dla nas najważniejsze!

U nas każdy znajdzie coś dla siebie...

W salonu oferujemy najwyższą jakość zabiegów wykonywanych w miłej atmosferze najnowocześniejszymi urządzeniami przez specjalistyczny zespół ESTE. Lasery i inne urządzenia, którymi wykonujemy część oferowanych przez ESTE zabiegów, są najnowszymi dostępnymi tego typu urządzeniami na świecie.

Oferujemy najnowocześniejszą technologię laserowej bezbolesnej (!) epilacji - tryb "in-motion".

Dermatolog prowadzi konsultacje dla wszystkich, którzy są zainteresowani poprawą jakości swojego życia poprzez pozbycie się niechcianych zmian i dolegliwości skórnych (trądzik, blizny potrądzikowe, zmarszczki, sucha i wrażliwa skóra, pieprzyki, różnego typu blizny, itp).

Zapraszamy również na konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej prowadzone i wykonywane przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, podnoszącymi wciąż swoje kwalifiacje poprzez uczestnivtwo w licznych szkoleniach i kongresach w Polsce i na świecie.

Niezapomnianych przeżyć dostarczy naszym Klientom pielęgnacja twarzy i ciała kosmetykami renomowanej firmy BABOR, DOCTOR BABOR, LIVING DIMENSION oraz innych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb skóry.

W ESTE oferujemy również tradycyjne zabiegi kosmetyczne jak manicure, pedicure, oczyszczanie, mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, makijaż dzienny i wieczorowy, przedłużanie i zagęszczanie rzęs i wiele innych.

Salon ESTE zlokalizowany jest w centrum miesta Wrocławia, przy ul. Długiej 16A/4, w budynku Odra House (róg ul. Długiej i Inowrocławskiej).

 

Zapraszamy 6 dni w tygodniu w godz.:

poniedziałek-piatek   9.00-20.00

sobota                     10.00-16.00        

 

Zapraszamy do naszego salonu.

Zespół ESTE

Zapraszamy do oglądnięcia filmu z prezentacją salonu.

 

 

estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław