Na temat regulacji brwi można przeczytać bardzo wiele publikacji, które często nie doradza nam dobrze tego jak przeprowadzić taki właśnie zabieg. Śmiało można powiedzieć, że jest to jeden z zabiegów, który dla własnego bezpieczeństwa lepiej oddać w ręce pracowników salonu kosmetycznego. Dla wielu jednak kobiet sama regulacja brwi to stanowczo za mało.
 
Wiele z nich nie jest zbytnio zadowolona z koloru brwi jaki posiada. Henna brwi w takich właśnie momentach pozawala na kilkutygodniowe ich zabarwienie, dzięki czemu kobiety mogą się cieszyć swoim wymarzonym kolorem. W ten właśnie sposób często są one przyciemniane. Henna brwi jest dość łatwym zabiegiem, który wiele kobiet decyduje się wykonać na własną rękę, co niestety udaje się z różnym efektem. Przede wszystkim warto korzystać ze znanych i sprawdzonych produktów. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że brwi znajdują się w niedalekiej odległości od oka, a nikt nas nie chciałby mieć na pewno problemów z oczami, spowodowanymi użyciem henny wątpliwej jakości. Drugim problemem z jakim mogą się spotkać kobiety, jest sam kolor henny jaki chciałby nałożyć na swoje brwi.
 
Mimo wielu porad w jakich proporcjach raz jakie barw henny wykorzystać, często efekt może być inny niż zamierzony. Jeśli chcemy aby nasza henna brwi posiadała odpowiedni kolor, który będzie odpowiedni w stosunku do reszty naszej twarzy,  to warto skorzystać z pomocy kosmetyczki, która dzięki swojemu doświadczeniu na pewno nas nie zawiedzie.
 

 

CENNIK

Informacje o zabiegu

Regulacja brwi, henna brwi i rzęs

Czas trwania zabiegu: od 10 min

Cena: od 20,00 zł

 

estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław