Przedstawiamy Państwu ofertę znakomitych produktów wiedeńskiej firmy DIOSAPHARM, producenta kosmetyków LIVING DIMENSION (LD) do pielęgnacji twarzy oraz LIV SPA do pielęgnacji ciała.

Kosmetyki LIVING DIMENSION pojawiły się na zachodnim rynku kosmetycznym już w roku 1963.
BIO-KOSMETYKA®, jako wyłączny przedstawiciel, dba o rozwój tej marki w Polsce. Współpracują z nami liczne salony kosmetyczne i ośrodki SPA, które oferują szeroki asortyment zabiegów na twarz i ciało oraz prowadzą sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej.Pierwszym etapem współpracy jest udział w profesjonalnym, bezpłatnym szkoleniu we wrocławskim Centrum Szkoleniowym.

Zgodnie z filozofią firmy produkty LIVING DIMENSION i LIV SPA do pielęgnacji domowej dostępne są wyłącznie w salonach kosmetycznych i ośrodkach SPA, gdzie klienci mogą liczyć na profesjonalne porady dotyczące właściwej pielęgnacji skóry, a także skorzystać z szerokiej gamy zabiegów firmowych i w ten sposób przekonać się o znakomitych właściwościach pielęgnacyjnych preparatów.

Kosmetyki LIVING DIMENSION zostały docenione w znaczących konkursach i plebiscytach organizowanych przez branżę kosmetyczną, m.in. "Ekspert Urody" (organizowany przez czasopismo "Les Nouvelles Esthetiques & SPA") oraz "Hit Salonu" (organizowany przez czasopismo "Salon i Elegancja").

 

LIVING DIMENSION to wartościowa seria pielęgnacyjna do twarzy stworzona przy współpracy z wybitnymi dermatologami. Naturalne substancje czynne zastosowane w kosmetykach pozyskiwane są zgodnie z obowiązującymi normami i podlegają surowym kontrolom. Dlatego kosmetyki LD odznaczają się optymalną skutecznością i są doskonale tolerowane przez skórę. Innowacyjne rozwiązania i najnowsze zdobycze wiedzy sprawiają, że wartościowa seria LIVING DIMENSION produkowana jest z wykorzystaniem najbardziej aktualnych osiągnięć w zakresie kosmetologii i dermatologii.

W zależności od wieku i czynników działających na skórę z zewnątrz, potrzebuje ona zróżnicowanej pielęgnacji. Właściwe kosmetyki wspierają funkcje skóry i pomagają uzyskać oczekiwane efekty.
Produkty LIVING DIMENSION umożliwiają indywidualną pielęgnację. W każdym wieku. Dla każdej skóry.

 
estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław