Konsultacje z zakresu dermatologii oraz zabiegi medycyny estetycznej (m.in. wypełnianie zmarszczek, modelowanie owalu twarzy i powiększanie ust, Botox, mezoterapia) przeprowadza dr Katarzyna Kowalska-Górska (wtorki od 16.30 i soboty w godz. 09.00-12.00).

Ukończyła wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Zapraszamy na zabiegi oraz porady z zakresu dermatologii estetycznej oraz ogólnej.

 

 

 

 

Konsulatcje i zabiegi z zakresu medycyny estetyczej prowadzi również dr Battsengel Rentsen - lekarz medycyny estetycznej i specjlista chorób wewnętrznych oraz akupunktury. Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwesytecie Medycznym w Ułan Bator w Mongolii. Od ponad 20 lat zajmuje sie medycyną wschodu oraz akupunktura. Doktorantka w Klinice Gastroenterologii i Hamatologii Uniwesytetu Medycznego we Wrocławiu. Medycyną estetyczna zajmuje się od 2008r., jest członkiem Światowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej WOSAAM. Uczestniczyła w wielu kongresach i konferencjach naukowach i szkoleniowych z zakresu anty-aging na całym świecie. Stale poszerza swoja wiedzę teoretyczną i praktyczna szkoląc sę i wykonując zabiegi w Polsce i Mongolii.

 

 

Na konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zapraszamy również do dr Hanny Dubik, absolwentki Akademii Medycznej we Wrocławiu, studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Wydziale Kosmetologii Lekarskiej na GWSH w Katowicach, członka Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Antiaging. Swoja pasję, którą jest holistyczne podejscie do zdrowia rozwijała dwustopniowym kursie z zakresu Dietetyki i Odchudzania. Wieloletnia praktyka lekarza podstawowej opieki lekarskiej pozwoliła jej zdobyć szeroką wiedzę. Uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i antianging.

 

CENNIK

 

Informacje o zabiegu

Usługi lekarskie

Czas trwania: od 20 min.

Cena: od 100,00 zł

estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław