Niezależnie od przyczyny ich powstawania defkt skórny, w postaci szpecących ciało blizn, może przysporzyć wielu kompleksów. W ESTE oferujemy zbaiegi redukcji blizn róznego rodzaju: poparzniowych, potradzikowych, pooperacyjnych, i innych.  

 

Laser frakcyjny:

Zabieg wykonywany jest głowicą laserowa PIXEL 2940 nm z matrycą 7/1 lub 7/7 z koagulacją, co powoduję, ze zabieg jest bezkrwawy i niskoinwazyjny przy jednoczesnym osiągnięciu bardzo zadawalających efektów. Istnieje mozliwość konieczności powtórzenia zabiegu - jest to uzależnione od możliwości regenacji skóry oraz głębokości zmian w skórze.

W celu osiągniecia szybszych i lepszych efektów można połaczyć ten zabieg z peelingiem chemicznym.

Mozliwość znieczulenia.

Szybka rekonwalescencja.

 

Plazma CelPlex:

Nowoczesne urządzenie wykorzystujące do leczenia ładunek elektryczny. Pomiędzy urządzeniem a leczoną skóra tworza sie mikrowiązki plazmy, które w sposób kontrolowany i bardzo precyzyjny powodują sublimacje naskóra i obkurczenie sie skóry w miejscu ich działania.

Możliwe znieczulenie.

Szybka rekonwalescencja.

 

DERMAPEN

Zabieg ten to mezoterapia mikroigłowa, czyli nakłówanie pulsujacymi igłami leczonej skóry, urządzeniem DERMAPEN. W trakcie zabiegu do skóry dostarczane są substancje (np. strech Care DMAE, Silisorg, kwas hialuronowy, mieszanki biorewitalizujace) wspomagające proces leczenia i gojenia. 

W celu osiągniecia szybszych i lepszych efektów można połaczyć ten zabieg z peelingiem chemicznym. 

Mozliwe znieczulenie.

Szybka rekonwalescencja

 

CENNIK

 

Informacje o zabiegu

Redukcja blizn

Czas trwania zabiegu: uzależniony od wielkości leczonego obszaru

Cena: od 100,00 zł

PROMOCJA!

estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław