Konsultacje z zakresu dermatologii oraz zabiegi medycyny estetycznej (m.in. wypełnianie zmarszczek, modelowanie owalu twarzy i powiększanie ust, Botox, mezoterapia) przeprowadza dr Katarzyna Kowalska-Górska (wtorki od 16.30 i soboty w godz. 09.00-12.00)

 

 

 

 

 

 

 

Konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny pracy prowadzi również dr Battsengel Rentsen - lekarz medycyny estetycznej i specjalista chrób wewnetrznych oraz akupunktury. Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Ułan Bator w Mongolii, od ponad 20 lat zajmująca się również medycyna wschodu i akupunkturą. Doktorantka na wydziale Gastroenterologii i Hematologii Unwesytetu Medycznego we Wrocławiu. Medycyną estetyczna zajmuje się od 2008 roku, jest członkiem Światowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej WOSAAM. Uczestniczyła w wielu kongresach i konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu anty-aging na całym świecie. Stale poszerza swoją wiedzę teorytyczna i praktyczną szkoląc się i praktykując w Polsce i Mongolii.

 

 

 

Na konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zapraszamy również do  dr Hanny Dubik, absolwentki Akademii Medycznej we Wrocławiu, studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Wydziale Kosmetologii Lekarskiej na GWSH w Katowicach, członka Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Antiaging. Swoja pasję, którą jest holistyczne podejscie do zdrowia rozwijała dwustopniowym kursie z zakresu Dietetyki i Odchudzania. Wieloletnia praktyka lekarza podstawowej opieki lekarskiej pozwoliła jej zdobyć szeroką wiedzę. Uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i antianging.

 

 

 

 

 

 

CENNIK

Informacje o zabiegu

Konsulacja dermatologiczna

Czas: od 20 min

Cena: 100,00 zł pierwsza wizyta;  80,00 zł wizyta kontrolna

estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław