Kształt, objętość i nawilżenie ust są niezwykle istotne- nadają twarzy młodzieńczy wygląd i charakter.

Zabieg możemy wykonywać zarówno u osób młodych ( kobiet i mężczyzn ) celem wyrównania asymetrii między wargą górną lub dolną czy też korekty słabo zarysowanego konturu.

W późniejszym wieku zabieg ma na celu głównie przywrócenie ładnego obrysu warg i zahamowanie zmian wynikających z postępującego procesu starzenia ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Odwodnienie skutkuje utratą objętości, jędrności, ładnego koloru oraz pojawieniem się opadających kącików ust oraz promieniście układających się zmarszczek wokół ust, tzw. "zmarszczek palacza".

Średni czas utrzymywania się rezultatów korekcji wynosi od 9 do 12 miesięcy. Okres ten może być dłuższy lub krótszy w zależności od wieku, rodzaju skóry, trybu życia ( palenie papierosów, ekspozycja na promieniowanie UV). Efekty są widoczne od razu i wyglądają bardzo naturalnie. Po zabiegu, można powrócić do pełnej codziennej aktywności.  - zwiększanie objętości wargi czerwonej. 

Kobiety nie powinny powiększać ust w czasie ciąży i karmienia, w czasie miesiączki oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych.

CENNIK

Informacje o zabiegu

Modelowanie ust

Czas trwania zabiegu: ok. 60 min (ze znieczuleniem)

Cena zabiegu: uzależniona od ilości podanego preparatu, min. 1.200,00 zł

estesalon.pl - usuwanie zmarszczek, salon kosmetyczny, wypełnianie zmarszczek, medycyna estetyczna i depilacja laserowa - Wrocław